Przed Ośrodkiem Kultury „Arsus” na Traktorzystów zaktualizowano napis na banerze.

 

 

 

Z posiadanych przez Redakcję Informatora Mazowsza dokumentów wynika, że nowy właściciel nieruchomości zgodził się jak na razie na wniosek dyrektora „Arsusa”, na przedłużenie umowy najmu do końca czerwca br. Uff, zarówno dzieciaki jak i Uniwersytet III Wieku będą mogli spokojnie dokończyć swoje zajęcia zaplanowane na ten newralgiczny okres. Co będzie dalej? – zobaczymy!

Z pisma wynika ponadto, że właściciel wyraźnie zaznaczył, iż nie jest to w żadnym wypadku zasługą jeszcze urzędującego Burmistrza Bogdana Olesińskiego, a wynikiem rzeczowej rozmowy z Dyrektorem Bogusławem Łopuszyńskim.

Nowy baner jest równie zagadkowy jak poprzedni i równie jak poprzedni wzbudza ogromne zainteresowanie. „NIE SPRZEDAM” – brzmi optymistycznie, „ale BURMISTRZ BEZ WIDOKUW NA URZĄD” – to rzeczywiście jakaś zagadkowa „przepowiednia”. A co z tego faktycznie wyniknie, pewnie się wkrótce przekonamy.

P. S.

Wydać, że tajemniczy właściciel jest  „zwolennikiem uproszczeń” polskiego słownika, ale ogólnie podoba nam się ten pomysł, bo widzimy jak powstał właśnie  swoisty, niepowtarzalny „mural” w Ursusie. W końcu jest to Ośrodek Kultury, więc i takie formy ekspresji są dopuszczalne 😊