Wirtualne biuro.

TWOJE BIURO !!! Wirtualne, ale prawdziwe !!!
 
obsługa sekretariatu, sekretariat telefoniczny, fax, poczta mailowa, złote numeru telefoniczne i faxowe, profesjonalna obsługa …

bo
 
Dla nas liczy się Wasz uśmiech !!!
 
Obsługa wirtualnego sekretariatu dodaje prestiżu jak i wiarygodności. Dostęp codziennie w godz.09.00 do 17.00 miły i rzeczowy konsultant udzielający informacji potencjalnym klientom Państwa  firmy ( na podstawie udzielonych w formie pisemnej wskazówek ).Wirtualne biuro umożliwia prowadzenie firmy bez konieczności wynajmowania kosztownej powierzchni biurowej.
 
Do dyspozycji naszych Klientów  przeznaczamy wirtualny sekretariat. Umowa zawierana jest na czas nieokreślony lub określony  z 1 lub 3- miesięcznym okresem wypowiedzenia.
 
Nasza oferta skonstruowana jest w taki sposób, aby zapewnić Państwu wygodę i łatwość zarówno przy rejestracji firmy jak i prowadzeniu biura na wysokim poziomie. Dążymy do tego, aby nasi Klienci mogli skoncentrować się na własnym biznesie i dlatego oferujemy kompleksową obsługę administracyjną obejmującą:
 
obsługę sekretariatu firmy oraz połączeń telefonicznych obsługę spotkań biznesowych wsparcie gospodarczo-prawne
 
a) założenie firmy (S.A., Sp. z o.o., działalność gospodarcza),
b) rejestrację zmian/wpisów w KRS, REGON, US, ZUS czy KW,
c) załatwianie dokumentów i zaświadczeń z urzędów.
 
1. Rejestracja spółki
 
Miejsce rejestracji, opłaty sądowe i skarbowe obciążające spółkę. Dokumenty w oryginale dostarczane przez Klienta i niezbędne do rejestracji Krajowy Rejestr Sądowy.
 
1. Umowa Spółki
2. Notarialne wzory podpisów członków zarządu
3. Umowa najmu
4. Inne o ile będą wymagane. Przygotowanie dokumentów w terminie 5 dni roboczych od daty doręczenia kompletu dokumentów.
 
Urząd Skarbowy – (Uzyskanie Nr NIP, wpis do rejestru VAT)170 zł + 30zł za wypis z KRS
 
1. Umowa Najmu
2. Umowa Spółki (do wglądu)  Inf. o faktycznej dacie rozpoczęcia działalności
4. Odpis aktualny z KRS
5. Potwierdzenie otwarcia rachunku bankowego
6. Złożenie najpóźniej następnego dnia roboczego od dnia podpisania dokumentów przez osoby reprezentujące rejestrowaną Spółkę.
 
Urząd Statystyczny
 
1.Uzyskanie Nr REGON)
2. Odpis aktualny z KRS
3. Złożenie najpóźniej następnego dnia roboczego od dnia podpisania dokumentów przez osoby reprezentujące rejestrowaną Spółkę
 
Zakład Ubezpieczeń Społecznych
 
Złożenie najpóźniej następnego dnia roboczego od dnia podpisania dokumentów przez osoby reprezentujące rejestrowaną Spółkę
 
Zakres usług:
 
Odbieranie rozmów telefonicznych w Państwa imieniu w godzinach 08:00 – 17:00, od poniedziałku do piątku oraz w godzinach 09:00 – 13:00 w soboty. Natychmiastowe przekazywanie treści rozmów w godzinach pracy biura w następujący sposób:
mail fax sms rozmowa telefoniczna odbieranie faxów oraz przesyłanie ich dalej do Państwa faxem lub w formie elektronicznej. Usługi telemarketingowe dla Państwa firmy * 250 pln ( opłata miesięczna ) plus koszt połączeń telefonicznych koszt 1 minuty = 0,11 pln ( wydruk połączeń wersja elektroniczna bezpłatnie wersja drukowana każda strona 0,25 pln ).
 
Państwa korzyści:
 
Zwiększenie zadowolenia klientów związane ze stałą dostępnością oraz profesjonalną i miłą obsługą telefoniczną. Budowa reputacji własnej firmy. Możliwość lepszego planowania czasu, odbieracie Państwo telefony tylko wtedy, kiedy macie na to czas i ochotę. Znaczna redukcja kosztów w porównaniu z zatrudnieniem, a nawet oddelegowaniem pracownika. Pełna elastyczność, możliwość szybkiej rezygnacji z usługi. Możliwość pozyskiwania nowych klientów bez utrzymywania własnego Call Center. Redukcja ryzyka związanego z awaryjnością sprzętu komputerowego. Bez opłat instalacyjnych
 
Cennik:
 
Pakiet A: Dla firm otrzymujących mniej niż 25 połączeń miesięcznie
Pakiet B: Dla firm otrzymujących powyżej 25 połączeń miesięcznie
Pakiet C: Dla firm otrzymujących powyżej 100 połączeń miesięcznie
Pakiet D: Dla firm otrzymujących powyżej 200 połączeń miesięcznie
Pakiet E: Dla firm otrzymujących powyżej 250 połączeń miesięcznie
 
 
Warto spróbować !!!
 
W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

redakcja@imazowsza.eu
tel.+4822 240 25 01
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *