Schronisko dla bezdomnych zwierząt DISEL w Aleksandrowie Kujawskim kończy swoją działalność. Azyl pokonała inflacja i drożyzna. Oprócz zachęcania do pilnej adopcji zwierząt, proszą też o pomoc w spłacie kredytów. Ich zbiórkę możecie wesprzeć na Pomagam.pl.

W poruszającym wpisie w mediach właściciele schroniska piszą:

– Koszty naszej działalności wzrosły na tyle dużo, że każdy miesiąc kończymy z długami. Wszechobecna drożyzna niszczy nas z każdej strony. Cios za ciosem. Będąc odpowiedzialni za los takiej ilości zwierząt nie możemy na to pozwolić.

Sytuacja jest trudna zarówno dla pracowników, jak i wspaniałych wolontariuszy schroniska, którzy przez lata, z wielkim zaangażowaniem, pomagali zwierzętom. Schronisko działać będzie do końca roku i na ten okres potrzebuje pomocy finansowej.

Obecnie priorytetem jest adopcja zwierząt, żeby żadne zwierzę nie zostało bez opieki i dobrego domu. Podopiecznych azylu przybywa, a tylko nieliczni opuszczają jego mury. Przez cztery miesiące właściciele schroniska spłacić muszą kredyt, który zmuszeni byli zaciągnąć na zaległą fakturę weterynaryjną, a ewentualną nadwyżkę przeznaczą na zaopatrzenie magazynu w karmę.

Aby rozpowszechnić apel oraz zbiórkę schroniska, powstała piosenka zachęcająca do adopcji: https://youtu.be/dvPjrGllqO8. Zwierzęta do adopcji zobaczyć można na stronie internetowej oraz na profilu facebookowym Schroniska dla bezdomnych zwierząt DISEL.

Link do zbiórki: https://pomagam.pl/pozegnanie

 

Pomagam.pl pozwala w ciągu kilku chwil samodzielnie stworzyć internetową zbiórkę pieniężną na dowolny cel oraz udostępnia narzędzia do jej promowania.

Widget do wklejenia na stronę: <iframe frameborder=”0″ width=”430″ height=”500″ scrolling=”no” src=”https://pomagam.pl/pozegnanie/widget/large/„></iframe>

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w trudnych chwilach, realizację projektów społecznych i kulturalnych. Od grudnia 2021 roku przy portalu działa Fundacja Pomagam.pl.

Kontakt dla mediów: media@pomagam.pl