FOKI NA START

Ruszyły zapisy na drugą edycję bardzo popularnej imprezy sportowej dla najmłodszych „Foki na Start”. Początkujących pływaków zapraszamy 16 listopada na Pływalnię Koncertowa. Organizatorem jest Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji, a patronat nad imprezą objął Burmistrz Dzielnicy Ursynów. Zapisy trwają do 14 listopada 2019 roku do godziny 14.00.

Zawody rozpoczynają się o godz. 10.30 na Pływalni Koncertowa, przy ul. Koncertowej 4. W programie zapanowano dwie konkurencje: pływanie na brzuchu i pływanie na plecach. W obydwu przypadkach dystans to 25 metrów, z możliwością wykorzystania przyborów wypornościowych („makaronu” lub deski). Każde kolejne zawody pokazują nam, że pływanie w życiu dzieci pojawia się coraz wcześniej. Nasi najmłodsi zawodnicy mają zaledwie 3 lata, a woda to ich żywioł. Dlatego cieszymy się kiedy z każdą kolejną edycją zainteresowanie, nie tylko naszymi zawodami, ale samą dyscypliną jest coraz większe.

W zawodach mogą wziąć udział dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym – rocznik 2013 i młodsze. Najmłodszych podczas startu i w trakcie wyścigu mogą oczywiście asekurować rodzice.

Zwycięzcami zostaną zawodnicy, którzy uzyskają łącznie najlepszy czas w obu konkurencjach. Dla wszystkich dzieci przewidziany będzie słodki poczęstunek, pamiątkowe dyplomy oraz puchary. Do kibicowania najmłodszym zawodnikom gorąco zapraszamy najważniejszą dla nich publiczność: rodziców, rodzeństwo, babcie i dziadków, ciocie i wujków,  którzy z dumą będą mogli podziwiać efekty ich starań i niekiedy długich przygotowań do tego ważnego startu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *